O mnie

Cześć! Nazywam się Wojtek Strózik

Od ponad dwudziestu lat pracuję z ludźmi, ceniąc sobie ich zaufanie do mnie i wspólnie tworzone relacje.

Poznaję siebie, swoje mocne strony i ograniczenia. Świadome wykorzystywanie swoich talentów, a także chęć poznania dalszych moich możliwości napędzają mnie do działania.

W sierpniu 2018 uruchomiłem blog, ale to PODCAST daje mi najwięcej satysfakcji i powodów do dumy. Możliwość spotykania ciekawych ludzi, rozmowa z nimi i wymiana doświadczeń, to doskonały sposób na poszerzanie swoich horyzontów. To także olbrzymia dawka wiedzy i inspiracji z różnych obszarów życia.

Wiesz, że dzięki wiedzy i wskazówkom zawartym w podcastach, których słuchałem, spłaciłem większość bezmyślnie zaciągniętych kredytów, wróciłem na studia, uczyłem młodzież występować publicznie, prowadziłem warsztaty dotyczące marketingu, rynku pracy i rozwoju osobistego? 

Tych działań jest znacznie więcej, ale większość z nich jest efektem słuchania podcastów. To może być zaskakujące i wiesz co? Sam się dziwię, że tak późno trafiłem na to medium, którym są podcasty. Tak bardzo wpłynęły one na moje życie, że postanowiłem iść za ciosem i nagrywać własny podcast, który całkiem niedawno obchodził 5 urodziny!

Wiem, że mój podcast pomaga słuchaczom przełamywać własne bariery i ograniczenia, inspiruje ich do działania oraz daje konkretne wskazówki i narzędzia, które sprawiają, że rozwój osobisty jest świadomy i efektywny.

Podcast Rozwój Osobisty Dla Każdego jest dla mnie istotnym narzędziem pomagającym mi rozumieć więcej, doświadczać lepiej i stawać się spełnionym i szczęśliwym człowiekiem.

Dzięki publikowanym w podcaście treściom miałem wielokrotnie okazję być zapraszanym do poprowadzenia wystąpienia dla studentów, pracowników firm i organizacji, prowadzenia szkoleń stacjonarnych i webinarów online. Od lat wiem, że jest to obszar mojego rozwoju, w którym świetnie się czuję, chcę dalej realizować się na tych polach i dawać jeszcze więcej wartości również poza samym podcastem.

Miałem także ogromną przyjemność brać udział w projektach audio słuchowisk oraz użyczać swojego głosu do filmów instruktażowych i audiobooków. Nic z tych rzeczy nie zdarzyłoby się, gdybym nie zaczął najpierw słuchać podcastów, a następnie nie tworzył własnych.

Podcasty zmieniają życie na lepsze – jeśli tylko tego zechcesz.

Zawodowo koncentruję się na tworzeniu efektywnych i skutecznych zespołów. Myślę i działam procesowo, traktując ludzi, jako sprawców sukcesu, a nie narzędzie do jego osiągnięcia.
Każdego dnia uczę się nowych rzeczy, a wspiera mnie w tym obrane motto – nigdy nie jest za późno. A żeby nie był to tylko pusty slogan, to dla własnej satysfakcji, po dwudziestu latach przerwy, wróciłem na uczelnię, aby dokończyć studia.

podcast rozwoj osobisty dla kazdego