fbpx

Współpraca

Potrzebujesz czegoś ode mnie?

Warsztaty i szkolenia

Poprowadzę warsztaty i szkolenia, które bazują na moim 20-letnim doświadczeniu w roli menedżera na różnych stanowiskach:

Audyty

Przeprowadzę audyt procesów i przedstawię rekomendacje:

Głos

Nagram dla Ciebie dowolne treści w języku polskim:

Zostań Partnerem odcinka

Jeśli Twoja firma lub produkt pasują do rozwoju osobistego, to możesz zostać partnerem odcinka lub serii odcinków. 

Przykładowa realizacja → odcinek #077, gdzie partnerem była firma HABYS, produkująca sprzęt fizjoterapeutyczny. 

Zaufali mi:

Rekomendacje po warsztatach i wystąpieniach:

Sabina Dziuba

Właścicielka Agencji Social Media PS Relations

Wojciech był prelegentem podczas wydarzenia LinkedIn Local Chrzanów (online) i w ciekawy sposób zaprezentował temat „Świadomy rozwój zawodowy”. Posiada ogromną wiedzą oraz doświadczenie i potrafi się tym dzielić z innymi – Wojtka bardzo dobrze się słucha. Opinie uczestników wydarzenia na temat wystąpienia były pozytywne.
Nie mogę pominąć także podcastu „Rozwój Osobisty Dla Każdego” – kawał świetnej roboty! 😊

Anna Scislowska​

Event Manager w Career EXPO Poland

Mieliśmy przyjemność gościć Wojtka w charakterze trenera podczas Targów Pracy Career EXPO. Nie da się ukryć, że Wojtek to profesjonalista na każdym stopniu współpracy, bardzo zaangażowany w swoje działania, konkretny, a przy tym bardzo sympatyczny.

Wiktor Doktór

Head of Pro Progressio

Jeśli poszukujecie prelegenta, pasjonata i osoby, która we wręcz komplementarny sposób opowiada o rozwoju osobistym menedżera, to taką osobą jest właśnie Wojciech. 
Po zapoznaniu się z dziesiątkami odcinków jego podcastu Rozwój Osobisty Dla Każdego,  zaprosiłem Wojtka na naszą najważniejszą doroczną konferencję BSS Forum, podczas której Wojtek poprowadził warsztat i wykład na temat rozwoju osobistego menedżera. Pełna sala, pełne skupienie, masa wiedzy i ogromna moja satysfakcja z pełnego profesjonalizmu na scenie.

Z czystym sumieniem polecam Wojtka do ciekawych rozmów, konstruktywnych uwag i dociekliwości, jaką charakteryzują się jego rozmowy i wywiady.
Dodatkowo – Wojtek zna mnóstwo ciekawych osób, do których z jego pomocą można dotrzeć. Jestem też pewien, że nasza współpraca będzie się rozwijać. Wojtek – robisz kawał dobrej roboty. Do usłyszenia lub zobaczenia na kolejnych biznesowych szlakach!

Antonina Grzelak​

PR & Marketing Manager Mr Receipt Sp. z o.o.

Człowiek arcyciekawy, pełen pomysłów, entuzjazmu i życzliwości. Pasjonat, jakich mało w dzisiejszych czasach. Dwukrotnie miałam przyjemność spotkać go na swojej zawodowej drodze. Za pierwszym razem, zostałam zaproszona do podcastu Rozwój Osobisty dla Każdego. Wojtek poprowadził rozmowę w sposób niezwykle profesjonalny, ciekawy i sprawny. Po tym doświadczeniu postanowiłam zaprosić go do poprowadzenia warsztatów z tworzenia podcastów podczas I edycji MarkeThink w Poznaniu. Tu również wykazał się pełnym profesjonalizmem, a jego występ stał się świetną inspiracją i dawką wiedzy dla ponad 80 uczestników spotkania.
Wojtku, mam nadzieję, że to dopiero początek naszej znajomości i jeszcze nie raz będziemy mieli okazję wspólnie podziałać!

Skontaktuj się ze mną