Bogaty ojciec, biedny ojciec

Bogaty ojciec, biedny ojciec
Robert Kiyosaki, Sharon L. Lechter

Chcesz wiedzieć, jak dysponować budżetem? Chciałbyś dzielić się tą cenną umiejętnością ze swoimi pociechami? Dzięki poradnikowi „Bogaty ojciec, biedny ojciec” zdobędziesz wiedzę o pieniądzach, której prawdopodobnie nikt wcześniej Ci nie przekazał.

Nauka o pieniądzach

Autor książki, Robert Kiyosaki, zmieni Twój sposób myślenia o bogactwie. Prezentuje on bardzo pragmatyczne podejście do życia. Z jego poradnika dowiesz się wielu praktycznych wskazówek na temat inwestowania. Jest on orędownikiem edukacji finansowej od najmłodszych lat i przekazuje czytelnikowi wiedzę o tym, jak pieniądze mają na niego pracować.

Chcesz poznać receptę biznesmena na sukces finansowy? Według Roberta Kiyosaki kluczowe jest oswajanie dzieci z tematem pieniędzy i przekazywanie im wiedzy, dzięki której będą mogły cieszyć się dostatnim życiem w dorosłości. W książce „Bogaty ojciec, biedny ojciec” autor rozwiewa powielany przez kolejne pokolenia mit, że aby stać się bogatym, trzeba niebotycznie dużo zarabiać. W jego opinii wysoka pensja nie jest warunkiem koniecznym, aby stać się zamożnym człowiekiem.

Bezpośredniość autora i kontrowersyjne opinie

Autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” zyskał sobie sławę edukatora finansowego, ale wokół jego osoby nie brakuje także kontrowersji. Swój poradnik napisał w bezpośrednim stylu, a przedstawione w nim poglądy mogą być sprzeczne ze wszystkim, co dotychczas wiedziałeś o swoich pieniądzach.

Zachowaj otwarty umysł i odkryj, jak pracować i cieszyć się pełnią życia bez względu na to, jaką pełnisz funkcję.

Źródło: empik.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *