Od stresu do sukcesu

Inspirujący poradnik dla wszystkich, którzy na co dzień chcą świadomie dbać o jakość swojego życia.
Dzięki tej książce:

  • poznasz 9 prostych sposobów na szczęśliwe życie każdego dnia,
  • uświadomisz sobie, dlaczego warto dbać o siebie codziennie,
  • osiągniesz spokój i równowagę,
  • przekonasz się, że możliwe jest życie bez stresu,
  • poznasz źródła stresu w życiu prywatnym i zawodowym,
  • sprawdzisz, czy jesteś zestresowany,
  • nauczysz się niwelować wpływ codziennego stresu,
  • zyskasz motywację do wprowadzenia prostych, pozytywnych zmian,
  • określisz, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu.

Agata Limanówka – praktyk i psycholog biznesu. Trener rozwoju osobistego. Mentor i coach ICF. Szlifuje diamenty, dopóki nie zaczynają idealnie błyszczeć. Narzędzia, dzięki którym uzyskuje tak jasny blask, to szkolenia, coaching i mentoring. Jest przekonana, że najważniejsi są ludzie. Pracuje z klientami indywidualnymi i korporacjami, pomagając tworzyć i wdrażać indywidualne strategie efektywności. Autorka programów rozwojowych, wielu publikacji naukowych oraz bloga o rozwoju osobistym.

Książka dla ludzi zainteresowanych świadomym życiem i wprowadzaniem konstruktywnych zmian, głównie na poziomie energetycznym i emocjonalnym. Uważna lektura i wykonywanie proponowanych ćwiczeń nie tylko skróci dystans od stresu do sukcesu, lecz także zahamuje drogę w odwrotnym kierunku.
Z kolei dla osób rozpoczynających swoją przygodę z psychologią powinna być inspirującym początkiem własnych refleksji i poszukiwań indywidualnej drogi do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i bio-psycho-społeczno-duchowego ładu.
Dr Paweł Fortuna

Możliwe jest życie bez stresu? Nie sadzę, ale wiem, ze Agata podpowiada, jak się ze stresem zaprzyjaźnić. Książka „Od stresu do sukcesu” jest jak dobry przyjaciel, z którym można porozmawiać przy lampce wina, pomilczeć przy zachodzie słońca, obudzić się o świcie. To wspólna podróż przez to, co praktyczne i możliwe do zastosowania; łatwe, ale i efektywne.
Choć o stresie napisano sporo, część informacji jest od dawna nieaktualna. Agata, jako psycholog i coach, rozprawia się z mitami ze znaną sobie ostrą delikatnością. Lektura tej książki pozwala delektować się dialogiem, otwiera nowe możliwości i daje odwagę do tego, by spróbować dążyć do sukcesu – bez stresu. Agata daje przestrzeń i wybór, dzieląc się z czytelnikiem bogatym doświadczeniem – tak osobistym, jak i wynikającym z pracy z wieloma osobami w ostatnich latach.
To książka napisana przez eksperta od stresu i sukcesu. To książka napisana dla eksperta od swojego życia – dla Ciebie.
Kamila Pępiak-Kowalska,
trener i nauczyciel, akredytowany coach PCC ICF,
politolog, ekonomista, pedagog, behawiorysta

Źródło: empik.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *