Skończ z tym sh*tem!

Skończ z tym sh*tem!

Skończ z tym sh*tem! Przestań uprawiać autosabotaż i upomnij się o własne życie

Każdy zmaga się w swoim życiu z mniejszymi lub większymi problemami. Nie deprecjonujemy jednych i drugich. Dla Ciebie nużąca praca może być dobijająca, dla innych kłopotem będzie zdrowie albo niemożność znalezienia przysłowiowej „drugiej połówki”. Przejmij kontrolę nad mechanizmami swojej podświadomości z pomocą książki „Skończy z tym sh*tem! Przestań uprawiać autosabotaż i upomnij się o własne życie” autorstwa Gary’ego Jona Bishopa.

Wszystko na odwrót
Obiecujesz sobie wiele – zacznę ćwiczyć, rzucę palenie, przestanę się objadać słodyczami. Na ile wystarcza Ci samozaparcia? Zazwyczaj na krótko, po czym wszystko wraca do normy. Nie chodzisz na siłownię, jesz słodkości i kupujesz kolejną paczkę papierosów. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że to Ty sam sabotujesz swoje plany i niweczysz je już na samym starcie.

Bishop Cię zaskoczy

Jeśli czytałeś wcześniejszą książkę Gary’ego Johna Bishopa pod tytułem „Unf*ck yourself. Napraw się!”, wiesz już, w jakim stylu pisze ten autor. Nie oczekuj, że będzie Cię wciąż motywował do działania i głaskał po głowie. Jego książka „Skończy z tym sh*tem! Przestań uprawiać autosabotaż i upomnij się o własne życie” ma otworzyć Ci oczy i sprawić, że weźmiesz się do pracy.

Pomoże Ci rozpoznać, jak sabotujesz samego siebie. Bishop dostarczy Ci narzędzi, które pozwolą na eliminację tych zwyczajów, które utrudniają Ci życie. Bądź szczery z własnym „Ja”, a odnajdziesz lepszą, życiową drogę!

Źródło: empik.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *