Co to jest ta konferencja aktywnych?
Słyszeliście może o platformie edukacyjnej „Zwolnienie z teorii”? Zapewne tak, ale jeśli nie, to link będzie na dole tego wpisu.
W ramach tej platformy grupa ambitnych młodych ludzi przeprowadziła projekt, którego celem było zorganizowanie konferencji.
I oto w dniach 17-18 maja na SGH w Warszawie odbyła się nie byle jaka konferencja.
Była frekwencja, byli goście, prelegenci, były konferencyjne gadżety i był nawet konkurs.
Reasumując – nie jeden profesjonalny organizator mógłby się uczyć – BRAWO!
Dla mnie to wydarzenie było o tyle interesujące, że byłem jednym z gości. Miałem olbrzymią przyjemność poprowadzić warsztat z autoprezentacji i wystąpień publicznych.
Miałem przygotowaną prezentację, a w niej ładne zdjęcia i mądre słowa. Jednak w ostatniej chwili zdałem sobie sprawę, że to niekoniecznie dobry pomysł i skoncentrowałem się na odbiorcach.
Zrezygnowałem z prezentacji i chyba całe szczęście, że to zrobiłem.
To była piękna, słoneczna sobota. Na zewnątrz czuć było zapach deszczu, który spadł w Warszawie kilka godzin wcześniej. Zaczynało się robić parno… Dlatego też porozmawialiśmy sobie…
Co podobało mi się najbardziej?
Energia!
Ci, którzy zdecydowali się przyjść byli wyraźnie zainteresowani i aktywni. Może to była jakaś szczególna selekcja chętnych, zważywszy na nazwę konferencji nie można tego wykluczyć. Przecież utarło się, że młodzież jest leniwa, więc Ci, którzy przyszli musieli być odsiani i to dobrym sitem!
Było skupienie, były pytania i jak mniemam, obopólne zadowolenie.
Jak już sobie tak porozmawialiśmy, to zaproponowałem eksperyment.
W wyniku tego pomysłu powstał odcinek specjalny podcastu, do którego wysłuchania zapraszam.
Usłyszycie tą energię, którą ja poczułem tam na miejscu. Zobaczycie oczami wyobraźni (mam nadzieję) te radosne twarze, rzekomo leniwej młodzieży.
Jak słuchać podcastu:
Podcastów możesz słuchać na urządzeniach mobilnych oraz bezpośrednio ze strony www.
Poniżej linki do najpopularniejszych aplikacji i metod umożliwiających odsłuch:
Ważne funkcje, to możliwość przyspieszania odsłuchu, co pozwala w krótszym czasie odsłuchać więcej treści. Uwaga – dla wyższych prędkości wymagane jest większe skupienie na słuchanych treściach. Bez tego można w krótkim czasie ominąć wartościową część odcinka.
Co istotne dla słuchaczy…
Warto wspomagać twórców i oceniać ciekawy i wartościowy podcast.
Przyznajemy odpowiednią ilość gwiazdek (maksymalna ilość to najwyższa ocena), a także dodajemy komentarz, który dodatkowo będzie motywował twórcę oraz wpływał na lepszą dostępność podcastu dla innych zainteresowanych podobną tematyką.
Wejdź proszę na mój profil w serwisie Patronite: Patronite
Miłego słuchania