O wystąpieniach, motywacji i balansie w życiu

 

Podcast i Live na Facebooku w jednym

Niby zwyczajne spotkanie i zupełnie zwyczajna rozmowa, a jednak dość nietypowa. Przynajmniej dla mnie i to z dwóch powodów.
Pierwszy jest taki, że Maciej jako pierwszy gość zadawał mi pytania, co w moim odczuciu uatrakcyjniło całą rozmowę. Stał się przez to jeszcze bardziej naturalna.
Drugi to fakt, że to także pierwszy odcinek tego podcastu, który przed swoją premierą dostępny był na profilu Macieja. Maciej postanowił nasza rozmowę wrzucić do sieci w formie live na swoim profilu na Fcaebook’u.

Maciej Kautz, to przemiły i bardzo sympatyczny człowiek. Jego talenty i ambicje zaprowadziły go do pracy w telewizji regionalnej WTK oraz polskiego radia Poznań. Jakby tego było mało to jest głównym prowadzącym jedno z największych wydarzeń w zakresie marketingu, jakim jest I Love Marketing.

Jego osiągnięcia można będzie zobaczyć na jego stronie, do której link zamieszczam na końcu tego wpisu.

Motywacja i empatia

Rozmawialiśmy o motywacji i o znajdowaniu czasu na ważne dla nas zajęcia. W kolejnych etapach naszego życia mamy różne cele i często diametralnie inne gospodarowanie czasem.
To zupełnie naturalne, że w młodości nie zwracamy uwagi na czas i koncentrujemy się na sobie, na zabawie i przyjemnościach. Później zakładamy rodzinę i wszystko co było dla nas ważne do tej pory przestaje mieć znaczenie. Rodzina i zapewnienie jej bezpieczeństwa stają się naszymi priorytetami. Dopiero, kiedy zapewnimy to bezpieczeństwo możemy ponownie zająć się sobą. Możemy, bo nie każdy wraca do dawnych pragnień i możliwości… Z różnych powodów.

Można by rzec, że motywem przewodnim tego odcinka była empatia nawet wtedy, kiedy nie mówiliśmy bezpośrednio o niej, ale obaj to czuliśmy…

Strasznie szybko mijał nam czas na tej pogawędce, więc posłuchajcie sami, jak to wyszło…

Maciej poleca:
21 lekcji na XXI wiek – Yuval Noah Harari
Magazyn”Press” – https://www.press.pl/

Macieja można znaleźć:
http://maciejkautz.pl/
https://www.instagram.com/maciejkautz/
https://www.linkedin.com/in/maciejkautz/
https://www.facebook.com/maciejkautz

Jak słuchać podcastu:

Podcastów możesz słuchać na urządzeniach mobilnych oraz bezpośrednio ze strony www.
Poniżej linki do najpopularniejszych aplikacji i metod umożliwiających odsłuch:

ANDROID

SPOTIFY

ITUNES

GOOGLE PODCASTS

SPREAKER

STITCHER

CASTBOX

YOUTUBE

Ważne funkcje, to możliwość przyspieszania odsłuchu, co pozwala w krótszym czasie odsłuchać więcej treści. Uwaga – dla wyższych prędkości wymagane jest większe skupienie na słuchanych treściach. Bez tego można w krótkim czasie ominąć wartościową część odcinka.

Co istotne dla słuchaczy…

Warto wspomagać twórców i oceniać ciekawy i wartościowy podcast.
Przyznajemy odpowiednią ilość gwiazdek (maksymalna ilość to najwyższa ocena), a także dodajemy komentarz, który dodatkowo będzie motywował twórcę oraz wpływał na lepszą dostępność podcastu dla innych zainteresowanych podobną tematyką.

Wejdź proszę na mój profil w serwisie Patronite: https://patronite.pl/rodk

Miłego słuchania

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *