Ucz się z podcastów

Co daje słuchanie podcastów?

Mnie bardzo dużo, dlatego tak chętnie i tak często o tym opowiadam, również tutaj na łamach swojego podcastu. W ostatnim czasie, dzięki temu mogłem też podzielić się swoją pasją w magazynie Outsourcing&More, podcast rozmów z Martą Żurowską w jej Martosferze oraz z Grażyną Jaworską-Piotrowską na wydarzeniu Linkedin Local Piaseczno.

Mogę o tym opowiadać godzinami, ale tu starałem się bardzo streszczać

Zachęcam gorąco do przesłuchania i/lub obejrzenia tego odcinka podcastu, który w punkach przedstawia się następująco:

Mapa jest bardzo robocza, więc może zawierać literówki i być dla niezaznajomionych dość niezrozumiała.

Podsumowanie bardziej u strukturyzowane:

  1. Poprawne wysławianie się
  2. Techniki zapamiętywania
  3. Znaczenie garderoby i kolorów
  4. Mentorstwo
  5. Marketing (niskokosztowy)
  6. Finanse osobiste
  7. Coaching
  8. Zdrowy styl życia
  9. Efektywność osobista
  10. Marka osobista

Pozwoliłem sobie wytłuścić te szczególnie ważne, którym poświęciłem więcej czasu, ale które i tak nie wyczerpują tematu.

Dlaczego ważne?

Od Finansów osobistych Michała Szafrańskiego i Marcina Iwucia rozpocząłem swoją przygodę z polskimi podcastami. Dzięki temu, co koledzy podcasterzy opowiadają w swoich podcastach i ja zacząłem baczniej przyglądać się swoim finansom. Poczyniłem kilka wpisów, które oddają więcej w temacie zarządzania własnymi środkami i zaprosiłem Sandrę, która uczy tego zarządzania i to osoby, które najczęściej uważają, że nie ma ją żadnych nadwyżek, a raczej długi, więc z czego tu odkłada. A przecież nie o samo odkładanie chodzi. Najpierw trzeba dokonać inwentaryzacji w kilku obszarach. Wyznaczyć cel, zbudować plan i nawyki, które pomogą go zrealizować.

Efekty Cię zaskoczą

No i temat zdrowia, które zaniedbujemy, ja również, dlatego tą serią oraz kilkoma dodatkowymi odcinkami, chcę utrwalić świadomość ulotności zdrowia. Chcę Cię zachęcić do zwrócenia uwagi na to, jak przebiega Twój dzień. Ile czasu dziennie siedzisz, jakie aktywności i kiedy wykonujesz, czy się wysypiasz i dobrze odżywiasz.

To takie proste

Dlaczego więc nie dbamy o siebie tak, jak możemy. Bo możemy to robić lepiej i dobrze mieć tego świadomość. Stąd moje duże zainteresowanie tematem i działaniami, które wspierają aktywność, czyli…

Efektywność osobista

Dzięki świadomym działaniom związanym z planowaniem, zarządzaniem i optymalizacją, również na polu prywatnym, można zdecydowanie poprawić swoją efektywność osobistą. Wtedy każda doba, która dla każdego ma tyle samo czasu, może być ciekawsza, przynosić więcej satysfakcji i emocji związanych ze spełnianiem marzeń.
Wiem, co mówię, bo całkiem niedawno mój dzień wyglądał zupełnie inaczej niż ma to miejsce dzisiaj. I wiesz co?

To jest super!

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE SWOIM PATRONOM!

Wszyscy patroni mają dostęp do treści podcastu i wpisów z wyprzedzeniem. Pomagają mi wybierać gości i tematy do podcastu.
Ja dwoję się i troję, żeby za to wsparcie otrzymali jak najwięcej korzyści. Zapytaj ich, a może i ty zgodzisz się dołączyć do tej sympatycznej gromadki.
Wielkie DZIĘKUJĘ
Zbyszkowi,
Michalinie,
Krzyśkowi,
Wiktorowi
Marcinowi (poprosił o link do dowolnej akcji, więc wybrałem tę)
Katarzynie
Marcinowi
Łukaszkowi
Tomkowi (link do akcji charytatywnej)
oraz wszystkim, którzy wolą pozostać anonimowi – Wielkie dzięki!!!

I Ty możesz zostać patronem podcastu. Kliknij poniższy obrazek i zdecyduj.


 

Zapraszam też do zapisania się na podcastowy newsletter!
Wejdź na stronę i przekonaj się, że warto.

Śmiało klikaj obrazek ???

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *