Inspirująca zmiana w zgodzie z sobą


Poszukuję inspirujących ludzi i mam wielkie szczęście, że takie osoby są w moim otoczeniu.

Jeszcze zanim sam zacząłem nagrywać podcast, to bardzo lubiłem te rozmowy, gdzie goście opowiadali o radykalnych zmianach, przemianach, o powodach, pobudkach i całej drodze.
Może to w poszukiwaniu inspiracji, a może odwagi, zasłuchiwałem się w opowiadaniach tych, którzy zostawili dobrą pracę, karierę, wygodę i luksus życia na dobrym poziomie, żeby podróżować wanem po świecie. Żeby zamieszkać na wsi poza miastem i prowadzić gospodarstwo.

Może dlatego, że sam miałem jeszcze duże potrzeby i parcie na awans, lepsze stanowiska i pieniądze, ale pod skórą podobało mi się to, jak diametralnie zmienia się życie, często z dnia na dzień.

Agnieszka dokonała czegoś, na co sam bym się nie zdecydował, a jednak imponuje mi jej postawa, wytrwałość w dążeniu do zrealizowania założonego celu. Znalazła to coś, ten sens w życiu. Sens większy niż dobra praca i gniazdko w centrum miasta.
Poza tym, to wszystko co do tej pory osiągnęła jest tak bardzo spójne z jej wartościami i poglądami, że chylę głowę.

To miejsce – Miejsce Kreatywne z Natury – wymaga jeszcze pewnie odrobinę pracy, ale nawet na tym etapie potrafi zaprzeć dech w piersiach.
Już niebawem bo 4 maja 2024 będzie okazja, żeby na własne oczy zobaczyć to miejsce, bo wtedy będzie oficjalne otwarcie pracowni warsztatowej, o której między innymi opowiada Agnieszka w trakcie naszej rozmowy.

Zapraszamy!

Miejsce w sieci:

https://pracowniaboruja.pl/
https://jestemzielona.pl/

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *