Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Czy kolor, który jest Twoim ulubionym, jest także tym, który Ci najlepiej pasuje?

Kolor ma duże znaczenie.

W swoim ulubionym kolorze lepiej się czujesz, a skoro lepiej się czujesz, to zapewne jesteś bardziej pewny siebie. Tak pewny. Kolor w takim samym stopniu dotyczy mężczyzn, jak i kobiet. Nie ma takiego znaczenia, czy potrafisz go bezbłędnie nazwać, bo liczy się, jak się z nim czujesz i jak odbierają Cię w nim inni. Na przykład Ci, na których chcesz wywrzeć wrażenie.

Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Jak wygląda on w Twojej garderobie?

Jak się czujesz, mając go na sobie?

Tylko czy on na pewno jest tym, w którym osiągniesz więcej?

Przypomnij sobie ostatnie ważne spotkanie, w którym brałeś udział. Czy ten kolor Ci towarzyszył? Wiesz jakie kolory pomogą wywrzeć lepsze wrażenie podczas rozmowy o pracę, ważnej prezentacji, czy randce?

Jeśli nie masz pewności, to z pomocą przyjdzie Ci kolorystka – osoba, która nie tylko świetnie orientuje się w kolorach, ale też potrafi je stosownie do Ciebie dopasować. Z każdej rozmowy wyciągam dla siebie coś ciekawego i jestem pewien, że Ty także z tej rozmowy jesteś w stanie całkiem dużo zabrać dla siebie.

Ja dobrze zapamiętałem fragment rozmowy o atrybutach kolorystycznych. Wiedziałem, że w taki sposób postrzegamy kolory, jednak nie zdawałem sobie sprawy, że to właśnie o atrybuty chodzi, kiedy mówisz o tym czy kolor jest ciepły, czy zimny. Jest jasny, czy ciemny lub nasycony i przygaszony.

Wiesz, że kolor może dodać Ci pewności siebie, ale może też spowodować, że będziesz wyglądał na energetycznego lub kreatywnego. Posłuchaj rozmowy z Iloną Brzozowską, która przybliży Ci znaczenie i wagę kolorów.

 

Ilona poleca:

Maciej Wieczorek – ekspert w Bentley’u oraz Biznes 2.0
„Ciało kobiety, mądrość kobiety” – Christiane Northrup

Ilona w sieci:

https://www.facebook.com/ibrzozowska
https://www.linkedin.com/in/ilona-brzozowska/
https://www.facebook.com/Ilonabrzozowskakolorystka/
https://www.youtube.com/channel/

 

Dziękuję za wsparcie swoim patronom!

Wszyscy patroni mają dostęp do treści podcastu i wpisów z wyprzedzeniem. Pomagają mi wybierać gości i tematy do podcastu.
Ja dwoję się i troję, żeby za to wsparcie otrzymali jak najwięcej korzyści. Zapytaj ich, a może i ty zgodzisz się dołączyć do tej sympatycznej gromadki.
Wielkie DZIĘKUJĘ
Zbyszkowi,
Michalinie,
Krzyśkowi,
Wiktorowi,

oraz wszystkim, którzy wolą pozostać anonimowi – Wielkie dzięki!!!

I Ty możesz zostać patronem podcastu. Kliknij poniższy obrazek i zdecyduj.


 

Zapraszam też do zapisania się na podcastowy newsletter!

Wraz z grupą zapalonych słuchaczy, a zarazem twórców podcastów, wybieramy do niego najciekawsze i najnowsze odcinki polskich podcastów. Co sobotę, do porannej kawy, wysyłamy do ciebie wyjątkową kompilację.
Już dziś możesz sprawdzić, co poleciliśmy do tej pory w zakładce archiwum. Wejdź na stronę i sam się przekonaj.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze dla “Jaki jest Twój ulubiony kolor?”